Slagbomen en toegangscontrole

Slagbomen en toegangscontrole - Hoving Hekwerk B.V. Stadskanaal

Met een slagboom voor uw bedrijf's terrein is optimaal toegang controle gegarandeerd.
Door middel van een intercom systeem kan er draadloos contact gemaakt worden met de passanten en toegang worden verleend vanaf een andere locatie.

Voor het detecteren van auto's worden voertuig detectielussen in het wegdek aangebracht na het voorbij rijden van de boom sluit deze automatisch.

Slagboom bij Stephan de Clerck in Swifterbant. - Hoving Hekwerk B.V. Stadskanaal

Slagboom bij Stephan de Clerck in Swifterbant.

Deze slagboom heeft een boom lengte van 4 meter en functioneert als afsluiting voor een... lees verder »

slagboom met intercom systeem - Hoving Hekwerk B.V. Stadskanaal

slagboom met intercom systeem

Slagboom toegang controle bedrijfspand... lees verder »

Slagboom electrisch - Hoving Hekwerk B.V. Stadskanaal

Slagboom electrisch

Voor het voormalig asfalt terrein hebben wij een slagboom instalatie aangelegd. Controle word gedaan vanaf een andere locatie via camera... lees verder »

Voetbal kooi - Hoving Hekwerk B.V. Stadskanaal

Voetbal kooi

31 augustus 2023 - De eerste projecten na de bouwvak zijn alweer geplaats! Vandaag in samenwerking met Sports & Playgrass deze kooi mogen plaatsen bij een school in Huizen. Nieuwsgierig naar de... lees verder »

Project Warffum - Hoving Hekwerk B.V. Stadskanaal

Project Warffum

11 augustus 2023 - Vandaag in de vakantie dit bijzonder project mogen afronden. Prachtig sier hekwerk gemonteerd in Warffum. Nieuwsgierig naar uw mogelijkheden? Vraag gerust vrijblijvend een offerte aan. Team... lees verder »

Contact via Whatsapp

Deze website werkt het beste als u de cookies voor social media en statistieken accepteert.