Slagbomen en toegangscontrole

Slagbomen en toegangscontrole - Hoving Hekwerk B.V. Stadskanaal

Met een slagboom voor uw bedrijf's terrein is optimaal toegang controle gegarandeerd.
Door middel van een intercom systeem kan er draadloos contact gemaakt worden met de passanten en toegang worden verleend vanaf een andere locatie.

Voor het detecteren van auto's worden voertuig detectielussen in het wegdek aangebracht na het voorbij rijden van de boom sluit deze automatisch.

Slagboom bij Stephan de Clerck in Swifterbant. - Hoving Hekwerk B.V. Stadskanaal

Slagboom bij Stephan de Clerck in Swifterbant.

Deze slagboom heeft een boom lengte van 4 meter en functioneert als afsluiting voor een... lees verder »

slagboom met intercom systeem - Hoving Hekwerk B.V. Stadskanaal

slagboom met intercom systeem

Slagboom toegang controle bedrijfspand... lees verder »

Slagboom electrisch - Hoving Hekwerk B.V. Stadskanaal

Slagboom electrisch

Voor het voormalig asfalt terrein hebben wij een slagboom instalatie aangelegd. Controle word gedaan vanaf een andere locatie via camera... lees verder »

Lamellen hekwerk Muiden - Hoving Hekwerk B.V. Stadskanaal

Lamellen hekwerk Muiden

22 november 2022 - Vandaag voor een klant in Muiden dit prachtige hekwerk mogen produceren en monteren. Lamellen kan zowel voor hekwerk als poort! Nieuwsgierig wat wij voor u kunnen betekenen? Vraag gerust... lees verder »

Project Ommen - Hoving Hekwerk B.V. Stadskanaal

Project Ommen

4 oktober 2022 - Deze week mochten wij voor deze school in Ommen het hekwerk monteren. De poorten zijn uitgevoerd met een kindvriendelijke veiligheidsknop. Nieuwsgierig wat we voor uw school, opvang of (speel)tuin... lees verder »

Contact via Whatsapp

Deze website werkt het beste als u de cookies voor social media en statistieken accepteert.